Matematica Ajutor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ideea mea

2 participanți

In jos

Ideea mea Empty Ideea mea

Mesaj  RaluCa^ Vin Noi 19, 2010 7:03 am

Cred ca trebuie un template nou de asemenea poti folosi google adsense daca nu l`ai folosit (eu oricum nu prea am vazut nu stau sa citesc toate reclamele) parteneriate cu alte siteuri pe aceeasi tema , banner nou dinamic .. poti incerca si o categorie de download in care sa pui teste (daca nu ai facuto) .. incearca sa gasesti un sponsor (ar trebui sa plateasca ktiva lei pe luna pentru domeniu host- cred ca gasesti repede ) ... eu una sunt putin obsedata de emoticoane vreau multe... cat mai multe! Wink ... ca tot a venit vorba de template .. forumul este facut de forum.. nu spun .. cu subdomeniu forumz .. templateul il poti edita in css danduti sansa de a adauga mult mai multe forumului >ceas organizator etc .. poti adauga in partea de jos in fine deja prea multe detalii > template nou , parteneriata , google adsense , sponsor , emoticoane ...css si adobe photoshop pt ca ies niste templateuri super cu el Very Happy a da!!! si banner ca uitasem ... lol e ora 1:03 am plecat la somn ca maine ma trezesc la 7 ...
RaluCa^
RaluCa^

Mesaje : 4
Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/11/2010

Sus In jos

Ideea mea Empty Re: Ideea mea

Mesaj  Admin Vin Noi 19, 2010 10:01 pm

Cred ca trebuie un template nou de asemenea

M-am obișnuit cu acest template, nu vad de ce l-ași schimba.
poti folosi google adsense daca nu l`ai folosit (eu oricum nu prea am vazut nu stau sa citesc toate reclamele) parteneriate cu alte siteuri pe aceeasi tema , banner nou dinamic ..
Nu prea ma pricep la lucruri de genu' dar nici nu am timpul necesar, deocamdată, sa le studiez, poate la vara Wink
poti incerca si o categorie de download in care sa pui teste (daca nu ai facuto) ..

Este o idee nemaipomenita o voi aplica, în viitorul apropiat...
incearca sa gasesti un sponsor

Este mai dificila partea respectiva, mai greu găsești unul pe criza asta .
templateul il poti edita in css danduti sansa de a adauga mult mai multe forumului >ceas organizator etc .. poti adauga in partea de jos in fine deja prea multe detalii > template nou , parteneriata , google adsense , sponsor , emoticoane ...css si adobe photoshop
Nu ma pricep la limbaje de programare CSS, PHP, Html... am cautat o vreme un programator(CSS, PHP, Html) sa-mi organizează site-ul cât de cât dar nu prea am reușit sa dau de unul.
Ai cumva un site ? ....vad ca te pricepi la probleme administrative.
Apreciem intervenția ta, cu bine Very Happy
Admin
Admin
Administrator


Mesaje : 870
Reputatie : 325
Data de inscriere : 14/08/2010
Localizare : Timişoara

https://www.facebook.com/cosmosUpp

Sus In jos

Ideea mea Empty Re: Ideea mea

Mesaj  RaluCa^ Sam Noi 20, 2010 3:12 am

site nu am si nici nu vreau..... (pt inceput trebuie sa stiu de ce il fac Very Happy ) eu una am avut ocazia sa vad cum se lucreaza la tatal meu >limbajele de programare sunt usor de invatat >stai iar cu burta pe carte<..
RaluCa^
RaluCa^

Mesaje : 4
Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/11/2010

Sus In jos

Ideea mea Empty Re: Ideea mea

Mesaj  Admin Sam Noi 20, 2010 4:27 am

Daca aș avea timp l-ași învață cu mare drag, știu ce importanta au, mai știu și câte pot face cu ele Wink
Admin
Admin
Administrator


Mesaje : 870
Reputatie : 325
Data de inscriere : 14/08/2010
Localizare : Timişoara

https://www.facebook.com/cosmosUpp

Sus In jos

Ideea mea Empty Re: Ideea mea

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum